39 İLÇENİN KATILIMIYLA TANITIM VE MEDYA TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ İSTANBUL İL KADIN KOLLARI TANITIM VE MEDYA BİRİMİ, 39 İLÇENİN TANITIM VE MEDYA TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ.

AK PARTİ İSTANBUL İL KADIN KOLLARI TANITIM VE MEDYA BİRİMİ, İLÇE TANITIM VE MEDYA  BİRİM BAŞKANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ.TOPLANTI, AK PARTİ İSTANBUL İL KADIN KOLLARI TANITIM VE MEDYA BAŞKANI MELEK DEMİRCİOĞLU BAŞKANLIĞINDA, 10 AĞUSTOS 2018 CUMA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

KADIN KOLLARI GENEL MERKEZ 5. OLAĞAN KONGRESİNDE YENİDEN AK PARTİ GENEL MERKEZ KADIN KOLLARI BAŞKANI SEÇİLEN SELVA ÇAM HANIMEFENDİYİ GIYABINDA TEBRİK EDEREK KONUŞMASINA BAŞLAYAN DEMİRCİOĞLU, KONUŞMASININ ARDINDAN TÜM İLÇE TANITIM VE MEDYA BİRİM BAŞKANLARINI DİNLEYEREK, DEĞERLENDİRİLMELERDE BULUNDU. 

TANITIM VE MEDYA BİRİMİ KOMİSYON ÜYELERİNİN KATILDIĞI TOPLANTIDA AÇILIŞ KONUŞMASININ ARDINDAN YOKLAMA YAPILDI. SİYASİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİREN KATILIMCILAR TARAFINDAN, TANITIM VE MEDYA ALANINDA AK PARTİ İSTANBUL İL KADIN KOLLARININ FAALİYETLERİNDEKİ SON DURUM HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU. SİYASETTE KADININ YERİ VE GELECEĞİ HAKKINDA TEMENNİLERİN PAYLAŞILDIĞI TOPLANTI, BİRLİKTE FOTOĞRAF ÇEKİMİNİN ARDINDAN SONA ERDİ.

Haberin görselleri